Bize Ulaşın

  • 0 236 233 96 96
  • info@elitebatlama.com
  • Çalışma Saatleri - Pzt - Cmt : 08:00 / 19:00


ELİT EBATLAMA / HAKKIMIZDA

Elit Ebatlama / Hakkımızda

Hedefleri büyük bir marka olmak yolunda “Sağlam dostluklar için..“ prensibinden hareket ederek, Yurt içi tüketicisinin kullanım ihtiyaçlarına estetik beğenilerine uygunluğun yanında çok kullanışlı mobilya grupları ve özel tasarım Mobilya çalışmalarımız ile tüketicilerin ihtiyaçlarına cevap verebilmek için sürekli çalışıyoruz. Kalite standartları ve estetik çizgisi yüksek ürünlere sahip olmanın avantajı ile kendimizi gösteriyoruz.

Elit Ebatlama'nın en ileri teknolojiye sahip üretim hatlarında yatak odaları, yemek odaları, genç ve bebek odaları, kütüphane, büfe, çalışma odası sistemleri, hazır mutfak, banyo dolapları, Portmanto, Kapı gibi hemen hemen her ihtiyaca cevap veren mobilya formlarını kapsayan ve yine gelişen geniş bir ürün yelpazesi yer almaktadır. Siz değerli müşterilerimize yardımcı olurken kazanılan Sağlam Dostluklar bize bu gücü vermiştir.

Bilgisayar destekli optimizasyon programlı, Hassas ebatlama makinası, 6 Plakaya kadar aynı anda çoklu kesim olanağı. Günlük 2000 - 3000 m² kesim kapasitesi.

Optimizasyon Programın Faydası Nedir?

Plaka malzemenin kesiminde minimum fireyle kesim sağlar. İmalatçı Atölyesinde bir işte fireli 8 plaka malzeme kullanırken, makinalarımızla yapılan kesimde bu sayı 7 plakaya düşer. Buda makinalarımızın optimizasyon programıyla sağlanır. Dolasıyla hem zamandan hem maliyet'ten kar etmiş olursunuz.

Aşınmaz kremayer dişli yataklar ve kuvvetli konstrüksiyon,Bilgisayar kontrol sistemi ile minumum fire, mükemmel kesim kalitesi, Kesilecek sunta sayısına göre otomatik testere yükseklik ayarı Özel dizayn edilmiş kesim hattı ile minimum traşlama,6 plakaya kadar sunta ve lamların ebatlama işlemi ile sınıfın en yüksek kapasiteli makinası, Özel HPO kesim programı ile optimum fire ve verimli ebatlama işlemi, 135 mm testere yüksekliği ile aynı anda birden fazla levhanın ebatlanması, 460 mm ana testere ve 200 mm çizici testere ölçülerinde çizici testere çapı,36 Hp ana testere ve 2.5 Hp çizici motoru, Pnömatik testere ve çizici değiştirme sistemi hizmetlerimiz arasındadır.